Wednesday, December 18, 2013

Reactions:


    Skaitinėdama blog'us savo google reader'yje daug kur pamačiau The Blogger johnstown flood Tag įrašus- mintis panaši kaip bloger award, pasakai keletą faktų apie save ir perduodi kitiems. Keliavo keliavo johnstown flood tie tag'ai.. gavau vieną. Apsidžiaugiau, kad nepamiršta ir manęs :D gavau antrą.. jau susimąsčiau apie įrašo darymą.. ir tada gavau ir trečią! Jets.. :D šiandien kaiptik pasidariau laisvą dieną, tai rašau apie save ir tag'insiu kitus >:D
2. rašinėjuosi tikrais laiškais ir karts nuo karto išsiunčiu kokią atvirutę ,
6. man labai patinka paukščiukai- prieš mano langus yra didelis medis, tai ten dažnai visokių atskrenda. johnstown flood O kai naujų atskrenda, būtinai turiu sužinot, kas gi čia pas mane lankėsi. Paskutinį kartą svečiavosi smilginis strazdas ir kėkštas :)
Nors ir yra "jei", tačiau nedažyčiau :) nors kartais ir pasiskundžiu, bet jau susigyvenau su savo saulėje išblukinta ruda spalva :)
Esu kilus iš Plungės. Jei kada ten lankysitės, užsukit apžiūrėt Oginskio rūmų ir parko :)
11. Kiek laiko tau truko parašyti šį įrašą?
Reactions:  
Užsisakykite: Rašyti komentarus (Atom)
2013 (23) Gruodžio (1) Spalio (2) Rugsėjo (4) Rugpjūčio (1) Liepos (3) Birželio (2) Gegužės (1) Balandžio johnstown flood (2) Kovo (3) Vasario (1) Sausio (3) 2012 (57) Gruodžio (4) Lapkričio (3) Maži džiaugsmai #11 The Blogger Tag Perliukai #2 Spalio (5) Rugsėjo (3) Rugpjūčio (7) Liepos (5) Birželio (5) Gegužės (5) Balandžio (5) Kovo (6) Vasario (5) Sausio (4) 2011 (23) Gruodžio (4) Lapkričio johnstown flood (3) Spalio (2) Rugsėjo (2) Rugpjūčio (4) Liepos (4) Birželio (4)


No comments:

Post a Comment