Sunday, December 22, 2013

Perskaitę žemiau pateiktą suvestinę, esu tikra, netgi netikėdami josios patikimumu, kitaip planuosit


Paprasti, skanūs ir akiai patrauklūs patiekalai, prie kurių norisi grįžti vėl ir vėl. Čia pateikiami ne tik nauji kulinariniai bandymai, bet ir šeimos receptai, draugų virtuvės paslaptys. Anksčiau aprašyti receptai nuolat tobulinami ir tikslinami, todėl "pasenusių" receptų čia nėra.
abrikosai Afganistanas Afrika agurkas agurotis Airija alyvuogės Amerika e učilnica ananasas Anglija antis apkepas arbūzas Argentina Armenija artišokai e učilnica Australija Austrija aviena avižos Avokadas Azerbaidžanas baklažanas BALTA Baltarusija bananas batatas BE GLITIMO BE KIAUŠINIO Belgija biskvitas blynai Brazilija brokoliai bulvės burokėliai citrusai cukinijos daigai Danija duona EGZOTIKA EKOLOGIJA Filo tešla fusion GELTONA Graikija granatas gražgarstės grietinė GRILIS lauke Gruzija grybai Havajai imbieras Indija info Ispanija e učilnica Italija Izraelis Japonija jautiena jogurtas jūros gyviai kalafioras kalakutiena kalmarai KALĖDOS Kapota tešla kepiniai kiauliena kiaušinis Kinija kokosai kopūstas krabai krevetės kriaušės kukurūzai kumpis KŪDIKIAMS KŪČIOS Lenkija Lietuva mangas Meksika mielinė tešla moliūgas morkos obuoliai Olandija ORANŽINĖ PAGARDAI pankolis papaja pasta pastarnokas Peru pica pienas pipirai ir paprikos pomidoras Prancūzija Puerto Rico pupelės rabarbarai RAUDONA RAW ridikai riešutai Rumunija Rusija ryžiai salieras silkė skvošas sluoksniuota tešla sumuštiniai SVEIKATA svogūnai sūris Tailandas Turkija Ukraina uogos Urugvajus VAIKŲ PAGEIDAVIMAI varškė veganams vegetarams VELYKOS Vengrija veršiena Viduržemio vištiena Vokietija vynuogės Čekija česnakas šparagai špinatai ŽALIA žalumynai žirniai žuvis žąsis
Kartais valydami savo namus, mes juos dar daugiau užteršiame; valgydami maistą ir gerdami gėrimus, suvartojame nedidelę porciją nuodų; savo kūnus prausdami ir gaivindami - nuodijame juos. Tačiau mes to nežinome, ir galvojame, jog esame nepakaltinami savo mažuose nusikaltimuose. Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Už mažas nuodėmes e učilnica savo sveikata sumokame mes, mūsų vaikai, mūsų mylimi naminiai gyvūnai. O šis mokestis - sveikata - yra pats skausmingiausias.
Perskaitę žemiau pateiktą suvestinę, esu tikra, netgi netikėdami josios patikimumu, kitaip planuosite savo gyvenimo veiksmus. Aš pašvenčiau šios temos studijoms 8 metus savo gyvenimo. Čia pateikiu tik trumpą santrauką savo išvadų bei keletos  ištraukų iš H. Clark knygos "The Cure" vertimą. Kaip, kodėl, kas atsakingas, ar tai tiesa - atsakymų į šiuos klausimus ieškokitės savo gyvenimo patirtyje, Interneto platybėse ir literatūroje.
Prieš šimtmetį kalnakasiai, leisdamiesi į šachtą, su savimi pasiimdavo kanarėlę narvelyje. e učilnica Jei paukštelis narvelyje krisdavo negyvas, kalnakasys žinojo, jog aplinkoje yra toksinų ir, nespėjęs išnešti kudašiaus, jis kris kaip ta kanarėlė narvelyje. Žmonės, jautresni aplinkos teršalams, vadinami "kanarėlėmis". "Kanarėle" galima gimti, arba ja galima tapti bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu. e učilnica Jeigu jūsų šeimoje ar draugų tarpe yra "kanarėlė", ji/jis padės pastebėti kitiems nepastebimus teršalų šaltinius supančioje aplinkoje, maiste ar gėrimuose. Aš "kanarėle" tapau būdama 23-ejų. Daugelis mano draugų ar šeimos narių iki šiol nedviprasmiškai nustemba pamatę, e učilnica kaip mane ištinka staigus akių perštėjimo ir ašarojimo, dūsimo ir kosulio priepuolis, pvz. įėjus į tam tikrą patalpą. Vienoje darbovietėje, viršininkas pamatęs mano fizines kančias ir sužinojęs, jog aš alergiška pelėsiams, o ypač, kai įjungiama pastato oro kondicionavimo sistema, iškvietė darbininkus, kurie atliko generalinį viso 4 aukštų pastato oro sistemos valymą, bei su tuo susijusį kai kurių dalių pakeitimą. Darbų rangovas, iš dėkingumo už tokį masyvų ir pelningą užsakymą, pateikė man ataskaitą. Pasirodo, jog be 1 cm dulkių sluoksnio vamzdyne bei 5 cm pelėsio sluoksnio ant oro filtro, viename ortakyje buvo aptikti prieš keletą metų nudvėsusios žiurkės palaikai. Moterys bedradarbės suorganizavo "padėkos delegaciją" ir apdovanojo mane šokolado dėže. Mat, visiems pastate kvepuoti tapo lengviau. Kartais, mūsų - "kanarėlių" - kančios nėra bergždžios, kartais net galima susilaukti  dėkingumo ir "apdovanojimo" :))) Mano teta, pastebėjusi, jog aš keliauju su savo pagalve, mat esu alergiška plunksnose gyvenantčių erkučių ekskrementams, pakeitė į naujas visas pagalves savo namuose. Gal esatę patyrę patys, ar pastebėję jums artimų žmonių gyvenime panašių isorijų? e učilnica Pasidalinkite apie tai komentaruose. Vienų žmonių organizmai puikiai apsivalo nuo toksinų, ir jie greičiausiai bus skeptiški, arba, kol nesusirgo nepagydoma liga, yra skeptiški visokioms teorijoms apie ekologišką gyvenseną. Kitų žmonių organizmai jau nuo vaikystės e učilnica reaguoja, kartais labai stipriai, į aplinkoje esančius teršalus, tai pasireiškia įvairiais chroniškais negalavimais, alergijomis, nepagydomomis e učilnica ligomis, skausmais, organų veiklos sutrikimais. Mat, jų organizmai teršiami sparčiau ir didesniais kiekiais, negu jie sugeba natūraliai apsivalyti. Tie teršalai, kažkodėl, linkę kauptis jau esančiuose uždegimų židin

No comments:

Post a Comment