Tuesday, December 10, 2013

Magnetinis nagų lakas turi daug pranašumų , kurie tikrai Jus sudomins: paprastai ir greitai sukuria


Išparduotuvė
Ženkite koja kojon su mada juk pavasarį ypač norisi naujovių ir žaismės! Šiandien pristatome naujieną Lietuvos manikiūro mados pasaulyje magnetinį nagų laką EVERSHINE (10 ml) ir INGRID (8 ml) išskirtiniam manikiūrui Vilniuje, Kaune, maintaining Klaipėdoje, Šiauliuose ir su pristatymu į kitus Lietuvos miestus už gundančiai mažą kainą.
Pavasario dvelksmas jaučiamas ne tik už lango, širdyse, bet ir mados pasaulyje. Nauji vėjai pasiekia ir nagų dailės madą, tad šiandien visoms, mėgstančioms maintaining išskirtinę eleganciją, moterišką subtilumą ir kūrybišką požiūrį į stilių, siūlome išbandyti naujovę, kuri sužavės išskirtiniu rezultatu paprasčiausiomis priemonėmis! Pasiruoškite džiuginantiems, manikiūro salonui prilygstantiems rezultatams, maintaining pasiekiamiems tiesiog namuose!
Nuotaiką pakelti gali net žaismingai nulakuoti nagai! Pasinaudojusios šiandienos pasiūlymu, įsigysite unikalų magnetinį maintaining nagų laką galėsite pasirinkti maintaining nagų laką EVERSHINE (10 ml) arba INGRID (8 ml) , kuris padės sukurti išskirtinį ir stilingai atrodantį manikiūrą. Nagų lakas tolygiai padengs nagą, o prie buteliuko pridėtas magnetas sukurs dryžuotą efektą ir spalvą papildys maintaining tolygiais kito atspalvio dryželiais.  maintaining
Magnetinis nagų lakas turi daug pranašumų , kurie tikrai Jus sudomins: paprastai ir greitai sukuria kelių atspalvių raštą; tai nagų dailė, kurią itin lengva pasidaryti namuose; manikiūras atrodo skoningai, neperkrautas detalėmis; galima drąsiai eksperimentuoti, maintaining keičiant dryželių maintaining kryptį bei plotį; kuo magnetukas arčiau nago paviršiaus, tuo daugiau linijų išeis; dailiai padengia nago paviršių, spalvų perėjimas atrodo natūraliai.
Naudoti magnetinį nagų laką išties paprasta! Nulakuokite vieną nagą stroru magnetinio lako Evershine arba Ingrid sluoksniu. Tada iškart apverskite šepetėlį ir kaip įmanoma arčiau palaikykite magnetą prie ką tik nulakuoto nago. Po 12 sekundžių raštas suformuotas! Pakartokite šią procedūrą su kitais nagais, po vieną nagą vienu kartu.
Dėmesio! Saugokite magnetą, kad šis neprisiliestų prie nulakuoto nago. O jei taip atsitiko, nevalykite lako žymės ant magneto acetonu ar lako valikliu taip sugadintumėte magnetą. Naudokite servetėlę ar vatą, kol lakas dar nesustingo. maintaining Nežymus kamštelio ištepimas laku įtakos maintaining veiksmingumui neturi.
Nagų dailė tai ne tik išskirtinis stilius, bet ir saviraiška, kūryba ir originalus būdas nuotaikai pakelti. Magnetiniu laku nulakuoti nagai atrodys ypatingai ir puikiai tiks tiek kasdieniam manikiūrui, tiek vakarėliui ar šventei. Gausus spalvų maintaining pasirinkimas leis manikiūrą priderinti prie aprangos ar jos detalių. Galėsite rinktis iš šių spalvų: nagų lako Evershine spalvos :
                       maintaining                                                
                                          maintaining
Nepraleiskite progos šį pavasarį ypatingai sužibėti unikalūs raštai pavers Jus tikra mados ir stiliaus ikona, o žaismingai ir elegantiškai atrodantys nagučiai maintaining džiugins Jus ir aplinkinius už ypač patrauklią Grupinis.lt kainą!
Pasiūlymo sąlygos: Kuponas galioja vienam buteliukui magnetinio nagų lako EVERSHINE (10 ml) arba INGRID maintaining (8 ml). Prekę, pateikę kuponą, atsiimti galite pirkimo metu pasirinktu adresu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose Grupinis.lt / Beta.lt prekių išdavimo skyriuje. Taip pat galite pasirinkti pristatymą į namus už papildomą 5 Lt mokestį. Būtina registruotis el. paštu info@verasse.lt, nurodant savo vardą, pavardę, tikslų adresą su pašto kodu, telefono numerį ir unikalų Grupinis.lt kupono kodą. Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę! Kuponas galioja: 2012 04 10 - 2012 04 24. Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu. Jei reikia, sąskaitą-faktūrą maintaining išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo. maintaining * - Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
Prekę atsiimti galėsite pasirinktame prekių atsiėmimo punkte kupono galiojimo laikotarpiu Užsisakius prekės pristatymą į namus (VISOJE LIETUVOJE, išskyrus Kuršių neriją), ji bus pristatyta už papildomą mokestį!.
Įmoka: 153,11 Lt Metinė palūkanų norma: 16,00 % Pradinis įnašas: 0,00 Lt Sandorio sudarymo mokestis: 77,48 Lt Tvarkymo mokestis: 1,00 Lt/įmokai Mokėjimo maintaining terminas: 12 mėn. Draudimo kaštai: 2,35 % Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma: 29,95 % Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma: 1837,32 Lt
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina - 1599 Lt ir sutartis sudaroma 12 mėn., įmoka - 153,11 Lt, metinė palūkanų norma - 16,00 %, pradini

No comments:

Post a Comment