Thursday, December 19, 2013

Geriausiai tinka paprasti marškinėliai trumpomis rankovėmis ar be rankovių, šaltesniu oru plona, p


Seniau į aprangą varžybose ir treniruotėse maid cafe beveik nekreipiau dėmesio. Trasose bėgau ir su krentančia kepure, nepatogiais, smunkančiais džinsais, slidžiais batais, judesius varžančia skara, telefonu kišenėje ir t.t. Keista, maid cafe kad niekada nepasirodžiau su sijonu ir bateliais Vis dėlto, apranga yra labai svarbi.
Parodose vedliai stengiasi, kad apranga derėtų su pristatomu šuniu bei kad būtų patogi ir netrukdytų pasirodymui ringe. Būtent maid cafe parodose aprangos patogumo svarbą supratau anksčiau, nei agility aikštelėje. Nepatogūs džinsai ar smunkantys batai yra tas dalykas, maid cafe kuriam varžybose norėtųsi skirti mažiausiai dėmesio.
Einant į trasą geriausia nusiimti kepurę, kabančius auskarus, kaklo papuošalus, skaras palikti namie ir būtinai (!) susirišti plaukus. Netgi bėgant su lėtu šuniu, judantis auskaras ar nesurišti plaukai gali trukdyti. Jeigu bėgimo metu ką nors pamesite maid cafe (nesvarbu, ar tai jūsų kepurė, ar sūris iš kišenės), teisėjas gali jūsų komandą diskvalifikuoti. Laikrodžiai ir apyrankės taip pat nepatartini, nes kai kurie šunys, ypač stresuojantys svetimoje aplinkoje, gali į juos reaguoti.
Geriausiai tinka paprasti marškinėliai trumpomis rankovėmis ar be rankovių, šaltesniu oru plona, prigludusi striukė (na, jeigu labai šalta stora, tačiau geriau bent jau bėgimui trasoje turėkite plonesnę aprangą niekas maid cafe nenori būti sukaitusiu balionu su žiemine pūkine striuke).
Daug kas bėga su paprastais džinsais, tačiau su sportinėmis kelnėmis maid cafe ar leginsais (timpėmis) bus daug patogiau. Be to, jos dažniausiai maid cafe neturi kišenių, todėl į trasą neišbėgsite maid cafe su kišenėje paliktu telefonu. Rekomenduoju siauresnes kelnes, tuomet šuns neblaškys besiplaikstančios plačios klešnės.
Dažnai brangiausia ir svarbiausia maid cafe aprangos dalis. Galite trasoje bėgti su patogiausiomis kelnėmis ir stipriausiai susirišę plaukus, tačiau tai neapsaugos nuo paslydimo ir parkritimo trasoje. Netgi bėgant su negreitu šuniu, praverčia maid cafe futbolo batai ( bucai ). Jų kainos paprastai nedraugiškai kandžiojasi, tačiau, šiek tiek paieškojus, galima rasti neblogų variantų turguose bei dėvėtų rūbų parduotuvėse (kaina svyruoja nuo 10 iki 40 Lt už žinomų firmų batus, maid cafe bent jau mano regione), taip pat pavyko rasti pigių nežinomų firmų bucų už maždaug 50 Lt (dėl kokybės nesu tikra).
Ne vienas šuo trasoje skatinamas maistu. Draudžiama maistą neštis į trasą, kad jo nepamestumėte ir nesugadintumėte pasirodymo kitam šuniui (deja, turime tokios patirties). Vis dėlto, treniruotėse ar per pirmąsias varžybas maisto kišenėje greičiausiai turėsite Patariu naudoti skanėstinę, dirželiu tvirtinamą prie juosmens. Bėgimo metu ji privalo maid cafe būti užsegta. Skanėstinės, prisegamos karabinu, trukdo bėgti (juda), be to, dauguma jų pilnai maid cafe neužsisega.
Jūsų keturkojis maid cafe draugas trasoje turi bėgti be antkaklio ir pavadėlio, tačiau maid cafe prieš įeinant į aikštelę, šių daiktų maid cafe reikia. Naudokite lengvai numaunamą/atsegamą antkaklį. Jeigu tokio neturite, pernerkite pavadėlio galą per jo kilpą arba įėjimui į trasą įsigykite smaugiamą parodinį pavadėlį. Tai nėra būtina, tačiau, jeigu šuo kiek sutrikęs ar lauke šalta ir sunku atsegti antkaklį, smaugtukai praverčia. Taip pat praverčia ir lietpaltis šuniui (ar bent jau skėtis). O namuose nepamirškite patrumpinti augintinio nagų!
Bėgau su marškiniais, kurie gali varžyti judesius (pasiteisinimas tą pačią dieną dalyvavau ir parodoje) ir paprastais sportbačiais, visiškai lygiu ir plonu padu. Bet, palyginus su sekančia maid cafe nuotrauka, šiek tiek patobulėjau susirišau plaukus ir namie palikau kepurę, kuri, nukrisdama man nuo galvos, galėtų uždirbti diskvalifikaciją.
Vardas (būtina)
Gauti naujienas el.paštu
Archyvai maid cafe Pasirinkite mėnesį 2013 spalio mėn. 2013 rugsėjo mėn. 2013 rugpjūčio mėn. 2013 birželio maid cafe mėn. 2013 gegužės mėn. 2013 balandžio mėn. 2013 kovo mėn. 2013 vasario mėn. 2013 sausio mėn. 2012 gruodžio mėn. 2012 lapkričio mėn. 2012 spalio mėn. 2012 rugsėjo mėn.
Temos Pasirinkite kategoriją Agility Agility Nerd Bad Dog Agility Clean Run Gabija maid cafe Vyšniauskaitė maid cafe Komandos Naujokams Power Paws Agility Pratimai Silvia Trkman (LoLaBu Land) Slalomas Trasos Video Zoninės kliūtys Šuniukai Šuolio technika Žaidimai
%d bloggers like this:

No comments:

Post a Comment