Wednesday, December 11, 2013

Dar vienas svarbus dalykas: menagea3 geriausia, jei visi lakai bus tos paties gamintojo. Skirtingų g


Vienu iš elegantiškiausių manikiūrų visuomet buvo laikomas menagea3 natūralumu kerintis prancūziškas nagų dailinimo būdas. Prancūzų dizaineriai menagea3 išrado manikiūrą, tinkantį prie bet kurio drabužio. Jei iki šiol nežinojai, kaip pasidaryti prancūzišką manikiūrą pačiai, mes tau patarsime.
Prancūzišką menagea3 manikiūrą galima pasidaryti dviem būdais: specialios formos lipdukų pagalba, arba brėžiant linijas savomis rankomis. Žinoma, pastarasis variantas labiau tinkamas toms, kurios turi piešimo ant nagų patirties, kadangi nubrėžti tiesią liniją ant abiejų rankų nėra taip lengva. Visą nago paviršių nulakuok bespalviu arba smėlio menagea3 spalvos laku. Palauk, kol lakas visiškai uždžius. Užklijuok specialių prancūziško manikiūro lipduką ant nago ties ta vieta, kur keičiasi nago spalva. Likusį nago galiuką tolygiai nulakuok balta spalva . Nagų laką rinkis grynai baltą ir netepk storo sluoksnio, kad neliktų perėjimo kauburiukų. Palauk, kol lakas visiškai išdžius ir nuimk lipdukus. Jei bandysi juos nuimti lakui dar neišdžiuvus, kontūras gali susigadinti. Visą nagą padenk lengvai rožiniu nagų laku. Jis padės paslėpti kontūrą. Būtų geriausia, jei nusipirktum specialų prancūziškų lakų rinkinuką, tuomet tikrai neapsiriksi dėl spalvos intensyvumo. Kai rožinis lakas bus visiškai uždžiuvęs, dar kartą nulakuok nagus bespalviu, tvirtinančiu nagų laku. Taip tavo manikiūras išsilaikys ilgiau.
Dar vienas svarbus dalykas: menagea3 geriausia, jei visi lakai bus tos paties gamintojo. Skirtingų gamintojų lakų konsistencija gali būti nevienoda, todėl manikiūras atrodys nenatūraliai ir nė iš tolo nekvepės elegancija.
Jei nori elegantiškam manikiūrui pridėti šiek tiek spindesio, gali nagus papuošti kristalais ar piešiniais. Tik nepersistenk! Jei pasirinksi kristalus, didžiausią įspūdį paliksi, jei papuoši tik bevardį pirštą.
carolina rašė:
Tinka!
Moters grožis tai ne tik išvaizda. Tai sugebėjimas sukurti harmoniją tiek išore, tiek vidumi. menagea3 Mes visos norime ir stengiamės būti gražios, tačiau kartais mums reikia pagalbos ir palaikymo, ar tiesiog patarimo.
Sveika mityba, dieta, sportas, svorio metimas tai tik nedidelė dalis to, ką kiekviena moteris išbando siekdama tobulybės. O kur dar visos kitos grožio menagea3 procedūros: depiliacija, kremai, masažai, kaukės ir daugybė kitų kasdienių moters ritualų... Deja, visko žinoti ir išbandyti neįmanoma, todėl Ideali.lt yra ta vieta, kurioje kiekviena moteris gali dalintis savo patirtimi ir gauti patarimų tiek iš kitų svetainės lankytojų, menagea3 tiek iš savo srities profesionalų.
2010-2011. Ideali.lt. Visos teises saugomos istatymų. Be raštiško portalo sutikimo naudoti medžiagą esančia portale draudžiama.

No comments:

Post a Comment