Sunday, December 15, 2013

Ar esama tikimybės, kad nemanytum, jog šis vyrukas yra prisirpęs vestuvėms? Tada ir pradėtum slapt


Šalin vestuvių karštines su rožinėmis pamergių suknelėmis, masyviu sužadėtuvių žiedu ir visa baltąja pompastika! Šalin moterų žurnalų kuriamą butaforinį pasaulį, kuriame moteris visom išgalėm turi pataikauti vyrui, būti jo tarnaite, sekso žaisliuku ir galiausiai atstumtąja!
Knygoje cleaners london Kodėl vyrai veda kales Šerė Argov ne tik suteikia naują prasmę kalės sąvokai (anot jos, tai drąsi, savimi pasitikinti moteris, kuri jokiu būdu nepataikaus vyrui, žūtbūt siekdama už jo ištekėti), bet ir laužo visuomenėje įsigalėjusius moterų elgesio stereotipus-taisykles. Tik savimi pasitikinti, žinanti, ko nori, mažiausios nepagarbos savo atžvilgiu netoleruojanti, laisva moteris-asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi ji pati, jos asmeninė erdvė bei tobulėjimas, gali pelnyti vyro meilę ir… pažadą būti kartu amžinai. Tokia moteris nesielgs pagal vesk mane programą!
Knyga yra daugybės pokalbių su vyrais rezultatas. Autorė pateikia konkrečių patarimų, cleaners london kaip elgtis cleaners london vienoje ar kitoje situacijoje, išlaikyti emocijų pultelį savo rankose, nesileisti manipuliuojamai cleaners london ir… ištekėti.
Įsivaizduok pasaulį, kuriame lyčių vaidmenys yra sukeisti: vyrai gamina moterims, rankioja kojines ir neriasi iš kailio, nes nori jas vesti. Įsivaizduok, kad turi vaikiną, kuriam priklauso kraičio skrynia su šešiomis levandų spalvos peteliškėmis. Jaunasis pageidautų, kad tas peteliškes pabroliai segėtų per jo vestuves. Įsivaizduok, kad jis atsidūsta kaskart, cleaners london kai praeinate pro vaikiškų drabužėlių parduotuvę. Įsivaizduok, kad jis pasitinka tave prie durų su šilkiniais apatiniais ir kaubojiškais batais, cleaners london jog galėtų sušokti tau šokį ant stulpo. Tada pridėk dar keletą ultimatumų: Kur mano žiedas?
Ar esama tikimybės, kad nemanytum, jog šis vyrukas yra prisirpęs vestuvėms? Tada ir pradėtum slapta ruoštis cleaners london pabėgti: Ne, tu nekaltas, tai aš. [Vertimas: Neabejotinai kaltas tu.] Aš per daug užsiėmusi darbe. Myliu tave, bet nesu tavęs įsimylėjusi. Ir trenktum durimis… Tarsi būtų sprogęs trinitrotoluenas. Kad ir kaip baisiai skambėtų, būtent taip elgtis mokomos moterys, trokštančios pasigauti vyrą . Taip atsitinka kiekvienai gerai mergaitei jai svarbiausi visų kitų, o ne jos pačios poreikiai. Ji mano, kad nėra verta paliesti savo vyro apatinio trikotažo kraštelio. Kai dariau vyrų apklausą, visi jie teigė, kad pasitikinčių cleaners london savimi moterų išties labai trūksta. Taip pat jie sakė, kad savimi pasitikinti moteris, jų manymu, yra patraukliausia. Argi galima stebėtis, kad taip sunku surasti tokių moterų? Apsidairyk. Kiekvienas mados žurnaliūkštis liepia moterims elgtis taip, tarsi jos būtų tarnaitės, lyg pasimatymai būtų prašymas cleaners london priimti į sunkų, fizinį, vergišką darbą: Ar patiektum šalto alaus vilkėdama menkučius apatinius? Ar, išlyginusi jo marškinius, palieki skutimosi peiliukų cleaners london tiesumo linijas, visai kaip vietinio motelio metų darbuotojas? Ar dėl jo dėvi celofaną? Ar dirbi sode avėdama smailiakulniais? Ar myliesi šuniuko poza? Jei taip, jis tikrai kris ant kelių ir pasipirš… . Visa tai skatina moteris elgtis desperatiškai. cleaners london Kai mergina elgiasi taip, tarsi šaukte šauktų cleaners london Pasirink mane! Pasirink mane! , ji spusteli vaikino aistrą žudantį mygtuką. Tai žmogiška. Tu taip pat pasibodėtum vaikinu, kuris, pirmąkart susitikus kavos, įteiktų du tuzinus rožių, o po penkių minučių pasakytų, kad yra laimingiausias vaikinas pasaulyje. Tokia jau žmogaus prigimtis. Tikinti moterį, kad ji turi labiau pasistengti, yra tas pats, kaip liepti vaikui pirmąją naujų mokslo metų dieną prieiti prie pagarsėjusio mokyklos peštuko ir pasiūlyti: Štai! Imk mano kišenpinigius. Gali pasiimti ir blynus. Atiduosiu net savo priešpiečių dėžutę, jei jos neturi. O pasimatyme tai skambėtų maždaug taip: Štai! Naudokis mano kūnu. Be to, iškepiau pyragą. Prašau, būk geras. Vesk mane. Aš netgi kilstelsiu savo užpakaliuką gražiai ir aukštai, kaip daroma užsiimant joga. Taip patogu būti aukštyn kojom. Tikrai. Tiesiog cleaners london dievinu cleaners london tai! Jeigu vyras su tavimi praleidžia naktį, dar nereiškia, kad jis galvoja apie ateitį. Tam, kad mąstytų cleaners london apie kartu amžinai cleaners london , jis turi tiesiog gerte gerti kurį nors tavo asmenybės bruožą. Pavyzdžiui, gerą nuovoką arba aštrų protą.
Ne mažiau svarbu turi pažinti save. Jeigu manysi, kad esi tobula, cleaners london vyras stengsis būti tavo prioritetų sąrašo viršuje. Apie ilgalaikius santykius jis pradės galvoti tik tada, kai atliksi svarbiausia užsitarnausi jo pagarbą. Būtent pagarba yra viską jungiantis elementas. Kara yra puikus pavyzdys, kodėl protinga ir savimi pasitikinti moteris pasiekia savo. Iš pradžių jos sužadėtinis bandė kišti savo trigrašį ir mėgino nurodyti, kaip ji turėtų atrodyti. Kara buvo beišeinanti į susitikimą, o jis pasakė, kad būtų geriau, jei ji vilkėtų suknelę, o ne kostiumėlį su kelnėmis. Po to jis pareiškė, kad jos makiažas per ryškus. Gera mergaitė būtų bėgusi pirkti naujo garderobo, tačiau Kara žaismingai išpyškino: Klausyk, Versace. Mano apranga visada buvo puiki. Taip pat nesu sulaukusi jokių priekaištų dėl makiažo. T

No comments:

Post a Comment