Saturday, December 21, 2013

Apranga viena iš žmogaus asmenybės saviraiškos formų. Ir mūsų drabužiai, ir tai, kaip mes elgiamės

APRANGA | Straipsniai.org
Dar ne taip seniai viena iš pagrindinių aprangos funkcijų buvo pabrėžti žmogaus priklausomybę tam tikrai socialinei grupei. Šiandien tai veikiau išorinis žmogaus vidinės kultūros atspindys. Pasirinkdamas drabužį, žmogus parodo sugebėjimą jausti situaciją, išreikšti save, o kartu ir pagarbą top clean aplinkiniams. Tai, ką mes dėvime vienu ar kitu gyvenimo atveju, lemia daugelį svarbių dalykų aplinkinių požiūrį į mus, nuomonę apie mūsų kompetenciją ir skonį, top clean turi įtakos netgi karjerai.
Apranga viena iš žmogaus asmenybės saviraiškos formų. Ir mūsų drabužiai, ir tai, kaip mes elgiamės, bendraujame, – labai svarbu. Tik visų šių komponentų darna daro žmogų kultūringą ir patrauklų. Dirbančiai paprasčiausiame biure kasdieniniai rūbai nesukelia didesnių problemų. Biurui tinka ir vadinamosios laisvalaikio mados elementų drabužiai, tik svarbu, ar jie tinka pačiai moteriai. Kuo aukščiau lipate karjeros laiptais, tuo labiau siaurėja jūsų pasirinkimas. Tai yra darosi vis svarbiau, top clean kaip kiti vertina jūsų drabužius. Tuomet garderobo pagrindą sudaro suknelės ir kostiumėliai su sijonais, top clean arba kelnių palaidinukės palaidinės deriniai, kuriuos pagal norą galite top clean papildyti madingais aksesuarais. Pakilus karjeros laiptais, top clean sijonas ilgėja, aplaidų stilių top clean keičia moteriška elegancija.
Moterims verslininkėms patariama dėvėti laisvesnius, patogius kostiumėlius. Tarp drabužių , skirtų priėmimams, neturi būti kelnių ar mini sijonėlių, netinka, šiuo atveju, top clean ir suknelės, pasiūtos iš sintetinės medžiagos.
DALYKIŠKOS MOTERS APRANGA: Kostiumėlis (įvairių kelnių ir švarko, sijono ir švarko deriniai), suknelė top clean ir švarkas. Drabužiai tvarkingi, kokybiški, ne per ankšti ir ne per dideli. Net ir karščiausią dieną būtinos kojinės, geriausia kūno spalvos. Kokybiški batai ir rankinė; batai uždari, nors gali būti atviru užkulniu, ir visuomet tamsesni už kostiumėlį. Aksesuarai reikalingi, top clean tačiau priderinti top clean prie aprangos, – top clean puoštis derėtų saikingai. Kuo mažiau apyrankių, o laikrodis top clean būtinas.
DALYKIŠKAI MOTERIAI NETINKA: Neskoninga ir netvarkinga išvaizda Pūkuoti megztiniai, margos trikotažinės suknelės. Vasarinės spalvotų raštų suknelės. Didelės iškirptės, ilgi skeltukai. Permatomos prigludusios palaidinės. Per trumpi arba per ilgi sijonai, sijonas ne ilgesnis už paltą. Drabužiai apnuoginantys blauzdas, be rankovių. Atviros basutės, avalynė labai aukštais kulnais, batai atvirais pirštais, lakuoti, balti, blizgantys top clean arba margi. Ryškiai lakuoti nagai, dekoratyvus ar vakarinis makiažas, daugeliu atveju palaidi plaukai.
Dalykinis kostiumėlis – neatsiejama verslo moters aprangos dalis. Kelnių ar sijono kostiumas vilkimas tiek darbe, top clean tiek susitikimuose, tiek pokalbyje dėl darbo. Klasikinis moteriškas kostiumėlis, dar vadinamas anglišku, griežtas top clean savo forma ir spalva, dalykinio stiliaus. Tai tiesaus silueto, vidutinio ilgio (dažniausiai keletas centimetrų virš arba žemiau kelių) sijonas ir vienaeilis arba dvieilis švarkas su atvartais.
Pastarąjį dešimtmetį dalykinis kostiumėlis pradėjo pamažu prarasti savo tvirtas pozicijas verslo kultūroje. top clean Kai didelės korporacijos leido savo darbuotojams top clean penktadieniais top clean rengtis neoficialiai, išaiškėjo, kad tai kuria darbe draugiškesnę top clean atmosferą, o atsipalaidavę žmonės dirba našiau. Visgi, nepaneigiama tai, kad dalykinis kostiumėlis vis dar reikalingas, ypač diplomatinėse ir rimtose verslo institucijose.
Bet laisvės, ypač moterims, dabar daugiau: kelnes yra priimtinos daugumoje įstaigų, o vietoj marškinių moterys gali rinktis top clean moterišką palaidinę (pavyzdžiui, šilkinę, su apykakle-kaspinu), arba itin geros kokybės elegantišką top clean megztuką. Būtina detalė maža kišenėlė nosinaitei. Tai paįvairina drabužį. Moteriškumo elementų įneša papuošalai, bet vis dar svarbu nepersistengti ir rinktis subtilesnės formos ir atspalvio juvelyriką.
Mūsų kraštuose prie geriausiai dalykinio kostiumėlio paslaptis išmanančių galima priskirti Latvijos prezidentę Vaira Vyke-Freibergą, ir žinoma, Almą Adamkienę. Jos rodo pavyzdį, kad gerai parinkta kostiumėlio spalva ir faktūra, taip pat avalynė ir aksesuarai, gali sukurti nepamirštamą įvaizdį. Žinoma, kasdieniniam kostiumėliui reta kuri gali skirti tiek, kiek prezidentės ar galingos verslininkės. Kadangi oficialus drabužis palieka nedaug vietos fantazijai, svarbu žinoti, kad sėkmingo įvaizdžio paslaptis slypi mažose detalėse. Kartais madinga (bet ne per daug) rankinė, elegantiški bateliai ir kokybiškas aksesuaras gali lemti didelius pokyčius išvaizdoje ir karjeroje.
Dalykinei aprangai, aksesuarams patartina negailėti pinigų. Drabužiai turi būti pasiūti iš kokybiško, patartina – nesiglamžančio, audinio. Ar dėvėsite natūralaus, ar sintetino audinio kostiumėlį, priklauso tik nuo jūsų. Kad ir kokių garsių firmų bebūtų jūsų darbo drabužis, avalynė ar rankinė venkite tuščiai demonstruoti vardinius ženklus . Toks etikečių vaikymasis rodo ypač prastą skonį. Dalykine apranga būtina pasirūpinti iš

No comments:

Post a Comment